fbpx

Utökade Öppettider i Bistron för En Ännu Bättre Upplevelse

Vi är glada att meddela att vi har lyssnat på våra medlemmars önskemål och förlängt öppettiderna i Bistron för att erbjuda en ännu bättre service till er alla. Nu kan du ta del av vårt varierade utbud när det passar dig bäst!

Från och med nu har Bistron öppet måndag till fredag från klockan 07:00 till 21:00 och även under helgerna, lördag till söndag, från klockan 10:00 till 18:00. Det betyder att du kan njuta av en tidig frukost, en smakfull lunch eller en avkopplande middag när det passar din dagliga agenda.
Vi ser fram emot att skapa en ännu mer trivsam och tillgänglig atmosfär för alla våra medlemmar och gäster.
Ta chansen att uppleva det utökade utbudet i Bistron och njut av en större flexibilitet i din vardag!

Gillar du den här artikeln? Dela den gärna!

LinkedIn
Facebook
Twitter

Kontakta community

Ansök om medlemskap !

Ansök om medlemskap !

Ansök om medlemskap !

Ansök om medlemskap !

Ansök om medlemskap !

Testa The Park

Tipsa om en gäst

Skriv in gästens uppgifter nedan så tar vi från The Park kontakt

Ansök om medlemskap !

Ansök om medlemskap !

Begär offert

Ansök nu

Boka Visning Studios !

Boka Visning !

BOKA EN VISNING för konferens!

Boka Visning !