fbpx

VI VANN!!! – Årets Coworking space 2021!

Årets Coworking – The Park Vinner “Årets Co Working Space!

Den 20 januari presenterade Workaround finalisterna i samtliga sex kategorier i initiativet “Årets Coworking Stockholm”. Idag den 11 februari presenterades The Park, med anläggningen på Magnus Ladulåsgatan 3, som vinnare i kategorin “Årets Coworking Space” i Stockholm 2021. Vi på The Park är väldigt glada över vinsten och ser fram emot ett spännande 2022! Vi passar också på att gratulera alla andra kontorshotell som har blivit nominerade och tagit hem vinsten i andra kategorier! Hundratals omdömen från branschens medlemsföretag och alla osjälviska nomineringar för kontorshotell och Co Working har gjort detta möjligt – Vi tackar Workaround som genomfört det stora jobbet med initiativet “Årets Coworking Stockholm” Vi tar några ord från vår VD Helena Rex samt Linda från vår säljavdelning om hur vi på The Park ska fortsätta jobba för att vara en av dom absolut bästa CoWorking Spaces i Stockholm!
För oss är det viktigt med en personlig atmosfär där vi ser människorna bakom företagen. Glädjande nog stannar våra medlemmar länge hos oss och vi tror att en anledning är vår strävan att skapa en miljö där individer och team kan växa. Högt upp står hållbarhet och vikten av att vara aktivitetsbaserad. Med det menar vi att vi utformar våra ytor efter de behov man har under en arbetsdag, ytor för samtal och nätverkande, för arbetsro, för kreativitet, för träning, för spel, för utbildning etc. Många medlemmar pratar om oss som sitt andra hem, detta gör oss stolta och är ett kvitto på att vi är på rätt spår.” “Vi tummar aldrig på arbetet med våra medlemmar. Det innebär allt från att vara förstående när de står inför utmaningar, att involvera dem i förbättringsarbete till att ha en extremt hög integritet när det kommer till att dela information om dem. En liten teaser om vad som mer är på gång hos The Park. Förutom utvecklingen av The Park Södra väntar en större expansion under kommande år där ambitionen är att öppna ett antal nya anläggningar med olika koncept under 2022 och 2023, något att se fram emot med spänning! Här kan du läsa mer om Workarounds initiativ Årets Coworking Stockholm, dess olika kategorier och tillvägagångssätt.
Här kan du läsa mer om The Park och The Park Södra. Vår grundare Mikael Ahlström och VD Helena Rex blev helt klart glada över nyheterna!
“Att vinna i kategorin Årets Coworking Space är alldeles fantastiskt. Nöjdast medlemmar och vi är mer än stolta. Jag är så otroligt glad över det arbetet teamet gör varje dag. Tillsammans med våra fantastiska medlemmar växer vi som individer och team. Stort Tack ❤️
Vill du ta reda på varför vi blev nominerade? Skriv till oss på The Park!”]Vill du se hur vi har det på The Park och varför vi blev nominerade och slutligen tog hem vinsten som Årets CoWorking Space? Vi ger väldigt gärna en visning av våra lokaler och bjuder in dig till våra communities och event! Kontakta oss så välkomnar vi dig till en av våra flera lokaler i Stockholm.,
[tek_button button_text=”Ta Kontakt!” button_style=”tt_primary_button” button_color_scheme=”btn_primary_color” button_hover_state=”” button_icon_bool=”no” button_link=”url:http%3A%2F%2Fthepark.se%2Fkontakt|title:Kontakta%20Oss” button_position=”button-center”]

Gillar du den här artikeln? Dela den gärna!

LinkedIn
Facebook
Twitter

Kontakta community

Ansök om medlemskap !

Ansök om medlemskap !

Ansök om medlemskap !

Ansök om medlemskap !

Ansök om medlemskap !

Testa The Park

Tipsa om en gäst

Skriv in gästens uppgifter nedan så tar vi från The Park kontakt

Ansök om medlemskap !

Ansök om medlemskap !

Begär offert

Ansök nu

Boka Visning Studios !

Boka Visning !

BOKA EN VISNING för konferens!

Boka Visning !