fbpx

Whats up – GoFrendly?

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Berätta, vilka är ni och vad gör ni?
GoFrendly är en app för alla kvinnor som vill träffa nya vänner. Du kanske är ny i stan, har nyss blivit mammaledig eller bara känner dig öppen för att hitta nya vänner att umgås med. Vi finns idag över hela landet och har användare som är allt mellan 18 – 74 år!
Varför har ni valt att sitta på The Park?
Vi är nystartade och växer snabbt. Vi vill fokusera på vårt bolag och våra medlemmar i appen och har inte tid att skapa ett eget kontor med allt vad det innebär. Man flyttar in och har all service från dag 1, sedan är det en öppen, prestigelös och härlig stämning som vi gillar.
Har The Park underlättat eller bidragit till er affär? I så fall hur?
Ja, dels kan vi lägga 100% energi på vårt bolag och inte på praktiska saker eller infrastruktur. Dels använder vi ofta The Park för våra events som är mycket uppskattade. Vi har också hittat bra samarbeten med andra bolag och har till och med rekryterat in ny personal som vi träffat på The Park.
__________________________________________________________
Vill du veta mer om The Park och våra medlemmar?

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Gillar du den här artikeln? Dela den gärna!

LinkedIn
Facebook
Twitter

Kontakta community

Ansök om medlemskap !

Ansök om medlemskap !

Ansök om medlemskap !

Ansök om medlemskap !

Ansök om medlemskap !

Testa The Park

Tipsa om en gäst

Skriv in gästens uppgifter nedan så tar vi från The Park kontakt

Ansök om medlemskap !

Ansök om medlemskap !

Begär offert

Ansök nu

Boka Visning Studios !

Boka Visning !

BOKA EN VISNING för konferens!

Boka Visning !